Kursi i këmbimit valutor, 3 maj 2019

Kursi i këmbimit valutor, 3 maj 2019

07:53, 03/05/2019

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, për sot 3 maj 2019. Vlera e lekut kundrejt valutave të huaja përcaktohet lirisht në tregun e këmbimit valutor. Luhatjet e kursit të këmbimit reflektojnë lëvizjen e lirë të mallrave e të kapitalit në shkëmbimet tregtare dhe financiare të Shqipërisë me partnerët e saj tregtarë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco