Çfarë po ndodh me Euron dhe valutat tjera? Ja kursi i këmbimit valutor

Çfarë po ndodh me Euron dhe valutat tjera? Ja kursi i këmbimit valutor

08:23, 13/04/2019

Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco