Kursi i këmbimit valutor, euro dhe dollari sot

Kursi i këmbimit valutor, euro dhe dollari sot

09:08, 09/03/2019

Kursi zyrtar i këmbimit valutor më 9 mars 2019, sipas Bankës së Shqipërisë:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment