Kursi zyrtar i këmbimit valutor, 5 mars 2019

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, 5 mars 2019

07:51, 05/03/2019

Banka e Shqipërisë llogarit dhe publikon kursin zyrtar të këmbimit. Sot, ky kurs është:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco