Kursi zyrtar i këmbimit, euro dhe dollari sot

Kursi zyrtar i këmbimit, euro dhe dollari sot

07:58, 02/03/2019

Kursi zyrtar i këmbimit, 2 mars 2019, sipas Bankës së Shqipërisë:

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment