Kursi i këmbimit valutor, euroja dhe dollari sot

Kursi i këmbimit valutor, euroja dhe dollari sot

08:14, 07/02/2019

Kursi zyrtar i këmbimit valutor për sot, e enjte, 7 shkurt 2019, sipas Bankës së Shqipërisë:

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco