Kursi i këmbimit valutor, si po e nis shkurtin, euroja dhe dollari

Kursi i këmbimit valutor, si po e nis shkurtin, euroja dhe dollari

08:04, 01/02/2019

Banka e Shqipërisë ka publikuar kursin zyrtar të këmbimit për sot, 1 shkurt 2019.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco