Kursi i këmbimit valutor, ja si po e mbyll Euro, janarin 2019

Kursi i këmbimit valutor, ja si po e mbyll Euro, janarin 2019

07:56, 31/01/2019

Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, për 31 janar 2019. Euroja sot këmbehet me 124.60 lekë.

Muajin janar 2019 e nisi me 123.43 lekë. Arriti pikën më të lartë, më 11 deri më 14 janar me 125.57 lekë dhe arriti sot në 124.60 lekë. Ja tabelat:

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco