FOTO/ New Yorker ngre siparin në QTU, zbulohet data e shumëpritur

FOTO/ New Yorker ngre siparin në QTU, zbulohet data e shumëpritur

12:05, 28/01/2019

Më në fund, një nga markat më të njohura ndërkombëtare, NEW YORKER po vjen edhe në Shqipëri!

Dyqani më i ri do të hapet në Tiranë në Qendrën Tregtare Univers (QTU) më 7 shkurt 2019.

Me rreth 1000 metra katrore të hapësirës së shitjes, marka e modës do të ofrojë një gamë të gjerë të trendeve më të fundit të modës.

Me qendër në Braunschweig të Gjermanisë, NEW YORKER është një aktor i suksesshëm në biznesin e modës së re me mbi 1,000 dyqane në 42 shtete.

Në 40 vjet, kompania e ka bërë atë në një nga markat më të mëdha në botë dhe tani punëson mbi 18,000 njerëz.

Image

NEW YORKER do të thotë modë, e cila vjen e re çdo ditë.

Stil i përditshëm apo pamje elegante në mbrëmje, me NEW YORKER gjithkush gjen veshjen e përshtatshme për pamjen e përsosur me një çmim të arsyeshëm. Me moton "Vishu për momentin", ju gjithmonë do të merrni tendencat e fundit të modës.

Çdo moment është unik, ashtu si çdo vështrim. Kjo është arsyeja pse gama e produkteve të NEW YORKER përbëhet nga markat e veta: FSBN, FB SISTER (sportive dhe veshje stil rruge), AMISU dhe SMOG (veshje të përditshme dhe të mbrëmjes), CENSORED (të brendshme dhe rroba banje) dhe një gamë të gjerë të aksesorëve.

NEW YORKER feston këtë hapje të madhe me shumë oferta tërheqëse dhe aktivitete.

NEW YORKER ju mirëpret në hapjen e madhe të dyqanit më të ri të modës në Tiranë, në Qendrën Tregtare QTU, të enjten, 7 Shkurt, 2019.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco