Kursi i këmbimit, sa kanë shkuar euroja dhe dollari sot

Kursi i këmbimit, sa kanë shkuar euroja dhe dollari sot

08:34, 16/01/2019

Kursi i këmbimit valutor për sot, 16 janar 2019, sipas Bankës së Shqipërisë:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco