Kursi i këmbimit, 10 janar 2019, 'ringjallet' euroja

Kursi i këmbimit, 10 janar 2019, 'ringjallet' euroja

08:08, 10/01/2019

Kursi zyrtar i këmbimit valutor për sot, sipas Bankës së Shqipërisë. Vlera e euros sot dhe sa ishte më 10 janar 2018. Grafiku i uljeve-ngritjeve gjatë vitit 2018 në vijim.

Image

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco