Kursi zyrtar i këmbimit valutor, euro dhe dollari sot

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, euro dhe dollari sot

12:47, 11/07/2018

Banka e Shqipërisë zbaton një regjim të lirë të kursit të këmbimit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment