VIDEO/ Shikojini sërish, 169 golat e Rusi 2018

VIDEO/ Shikojini sërish, 169 golat e Rusi 2018

07:12, 27/07/2018

Në këtë botëror përjetuam emocione të shumta. Kemi shikuar super gola, autogola të shumta dhe surprizat nuk kishin të sosur.

Syri.net ju sjell  videon me të gjitha golat e këtij botërori. Janë plot 169 gola, nga ndeshja e parë dhe deri në fund. Për të gjithë ju që keni humbur ndonjë, por edhe për ato që duan ti rrishikojnë sërish golat e kombëtareve që bëjnë tifo.

Shikim të këndshëm:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco