FOTO/ Humbi bastin! Ja çfarë ka bërë ambasadori anglez në Kroaci

FOTO/ Humbi bastin! Ja çfarë ka bërë ambasadori anglez në Kroaci

20:36, 12/07/2018

Ambasadori i Kroacisë në Angli dhe ambasadori i Anglisë në Kroaci kanë vënë një bast një ditë më parë, se cilado skuadër që do të fitojë ndeshjen, ambasadori i skuadrës humbëse do të vishej me flamuj të shtetit fitues.

Dhe kështu ka ndodhur, pas humbjes së Anglisë, ambasadori anglez në Kroaci ka veshur fanellën kroate, madje edhe çorapet.

“Basti është bast” shkruan ambasada kroate në Londër, teksa ka publikuar fotot.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat