FOTO/ Pasi eliminoi Italinë dhe Gjermaninë, Rama eliminon dhe Anglinë

FOTO/ Pasi eliminoi Italinë dhe Gjermaninë, Rama eliminon dhe Anglinë

23:05, 11/07/2018

Kryeministri Edi Rama, do të mbahet mend gjatë nga të gjithë sportdashësit si ‘tersi i çdo skuadre’. Mbase do u duket për të qeshur, por me çdo skuadër që ka bërë tifozllëk kryeministri Rama, duke e treguar këtë mbështetje dhe në rrjetet sociale, është eliminuar.

Fakte:

Është tifoz i Italisë. Italia nuk u kualifikua në Botëror.

Është tifoz i Juventusit! Juvja u eliminua nga Reali

Ditën që luante Bayern-Real shkoi në Gjermani, u eliminuan bavarezët.

Dhe e fundit, sot që luante Angli-Kroaci, Rama ndodhej në Londër duke e ndjekur ndeshjen me Tereza May.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat