Rritet numri i viktimave në një azil në Florida

Rritet numri i viktimave në një azil në Florida

19:13, 13/09/2017

Ka shkuar në gjashtë numri i të vdekurve në një azil në Florida si pasojë e ndërprejes së energjisë për disa ditë.

Policia ka gjetur tre viktima në azil dhe tre të tjerë kanë humbur jetën në spiatl.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment