VIDEO/ ‘Po na sulmojnë!’ Rusët tmerrohen nga ‘anija aliene’ që ndriçon qiellin e natës

VIDEO/ ‘Po na sulmojnë!’ Rusët tmerrohen nga ‘anija aliene’ që ndriçon qiellin e natës

13:40, 13/09/2017

Qindra qytetarë ruse janë trembur për vdekje duke menduar se 'po sulmoheshin nga të huajt', pasi një objekt i zjarrtë kaloi zhurmshëm në qiellin e natës.

Në një video tronditëse tw publikuar nga “The Mirror”, njerëzit mund të dëgjohet duke bërtitur ndërkohë që objekti fluturon mbi kokat e tyre.

Pamjet u kapën mbi qytetin rus të Krasnodar nga Alexander Sindetsky, shkruan syri.net.Ndërsa ndjek UFO-n përmes qiellit të zi, ai dëgjohet tek bërtet: “Po na sulmojnë!"

Njerëzit përreth tij lëshojnë britma frikë dhe habie, ndërkohë që objekti misterioz shkon drejt urës së qytetit.

 Sipas dëshmitarëve ai duket se u nda nw 3 pjesw, ra ngadalë  dhe, pastaj u zhduk. /SYRI,net/

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment