Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Ogerta Manastirliu nën hetim penal nga SPAK

Trump, baba krenar

Trump, baba krenar

08:50, 18/05/2024
A+ Aa A-

Ish-Presidenti amerikan Donald Trump dhe ish-Zonja e Parë e SHBA ishin të gjithë të qeshur ndërsa shihnin djalin, Barron, të rritur tashmë, duke ecur në skenën e diplomimit të tij të shkollës së mesme. 

Fotot kanë kapur Donald Trump dhe gruan e tij Melania duke u shfaqur së bashku të premten në diplomimin e shkollës së mesme të djalit të tyre Barron në Florida, gjatë një pauze në gjyqin penal të ish-presidentit në Nju Jork.

Barron është një nga 116 studentët e Akademisë Oxbridge në West Palm Beach që morën diplomat e tyre të premten, sipas The Palm Beach Post.

Imazhet tregojnë Trump dhe Melania të pranishëm për të ndjekur Barron duke ecur nëpër skenë.

18-vjeçari ka ndjekur Akademinë Oxbridge që kur Trump u largua nga Shtëpia e Bardhë në vitin 2021, raporton The Palm Beach Post.

ImageImage

 

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco