Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Ogerta Manastirliu nën hetim penal nga SPAK

Sean 'Diddy' Combs: Pamje të rënda, momenti kur reperi sulmon ish-të dashurën

Sean 'Diddy' Combs: Pamje të rënda, momenti kur reperi sulmon ish-të dashurën

07:48, 18/05/2024
A+ Aa A-

Pamjet janë të vitit 2016, nga një hotel në Los Anxhelos - Pamjet tregojnë atë duke e shtyrë, tërhequr zvarrë dhe shkelmuar, ndërsa flak sende drejt saj.

Një video e kamerave të sigurisë nga viti 2016 që tregon Sean "Diddy" Combs duke rrëmbyer, shtyrë, tërhequr zvarrë dhe shkelmuar të dashurën e tij të atëhershme, Cassie Ventura, ka dalë në dritë.

Videoja e publikuar nga CNN është nga përleshja e çiftit në atë kohë dhe përputhet me pretendimet në padinë e ngritur nga Ventura në nëntor.  

Video brutale e sulmit:

Pamjet janë të datës 5 mars 2016, dhe sipas ankesës së Venturës, janë realizuar në hotelin InterContinental tashmë të mbyllur në Century City, Los Angeles.

Në video, Ventura del nga një dhomë hoteli dhe ecën drejt ashensorit. Combs, duke mbajtur një peshqir rreth belit, vrapon në korridor pas Venturës. E kap nga qafa dhe e hedh ne dysheme. Duke mbajtur ende peshqirin me njërën dorë, ai kthehet për ta goditur me shkelm, tregon video.

Me Venturën në tokë, Combs merr çantën dhe një çantë nga dyshemeja përpara se të kthehet menjëherë dhe ta godasë përsëri Venturën ndërsa ajo mbetet e palëvizur në dysheme. Mes dy goditjeve kalojnë rreth katër sekonda, sipas videos. Më pas ai e tërheq zvarrë Venturën me xhupin e saj drejt një dhome. 

Disa sekonda më vonë, ai ulet në një karrige, merr një send nga tavolina dhe e hedh me forcë drejt Venturës. Combs shihet duke u larguar dhe më pas kthehet tek Ventura edhe një herë ndërsa dera e ashensorit hapet dhe dikush duket se po del. 

Ventura, e cila arriti një marrëveshje të pazbuluar me Combs, nuk pranoi të komentojë videon e postuar nga CNN. 

Avokati i Venturës, Douglas H. Wigdor, tha: “Videoja tronditëse konfirmoi më tej sjelljen shqetësuese të Combs. "Fjalët nuk mund të shprehin guximin  që zonja Combs tregoi për të zbuluar këtë."

Reperi përballet me akuza të rënda për trafik seksual, sulm seksual, përfshirë përdhunim dhe dhunë në familje. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco