FOTOLAJM/ Po ktheheshin nga ekskursioni, nxënësit befasohen kur shohin bagazhet

FOTOLAJM/ Po ktheheshin nga ekskursioni, nxënësit befasohen kur shohin bagazhet

13:37, 12/02/2024
A+ Aa A-

Nxënësit e një shkolle në Angli u befasuan kur u kthyen nga një ekskursion në Francë.

Në autobusin e tyre, në ndarjen e bagazheve, ata panë dy emigrantë.

Pasagjerët e papritur ishin fshehur mes çantave.

Sipas Daily Mail, fëmijët u shokuan nga ajo që panë.

Bagazhet ishin shtypur dhe mbuluar me urinë, thanë prindërit.

Policia u thirr në vendin e ngjarjes, por ende nuk dihet nëse personat janë arrestuar apo jo.

Një zëdhënës i policisë tha se me shumë gjasë bëhet fjalë për emigrantë të paligjshëm.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco