Dalin FOTOT nudo të Hunter Biden/ Mediat: Janë shkrepur që nga SHBA deri në Kosovë

Dalin FOTOT nudo të Hunter Biden/ Mediat: Janë shkrepur që nga SHBA deri në Kosovë

20:35, 09/06/2023
A+ Aa A-

Gazeta britanike, Daily Mail publikoi disa nga mijëra fotot që janë publikuar online, ku shfaqet djali i presidentit amerikan, Hunter Biden.

Fotot janë marrë nga laptopi i famshëm i djalit të Joe Biden. Ato janë publikuar në një faqe nga organizata e djathtë Marco Polo. Në total bëhet fjalë për rreth 9 mijë foto.

Sipas DM, mes tyre ka fotot të Djalit të Parë duke marrë drogë dhe duke bërë seks me prostituta. Por ka edhe plot foto familjare.

Fotot datojnë nga viti 2008 deri në vitin 2019.

Interesant është fakti se gazeta shkruan se fotot janë bërë në vende të tilla si Havai, Kosovë, Kinë, Londër, Paris, Romë, Beorgad dhe SHBA.

Disa prej këtyre fotove janë publikuar edhe më herët, por këtë radhë bëhet fjalë për shumë imazhe erotike.

ImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco