FOTO/ Një shofer gjendet para një pamje jo të zakonshme kur hapi kapakun e makinës

FOTO/ Një shofer gjendet para një pamje jo të zakonshme kur hapi kapakun e makinës

09:05, 29/05/2023
A+ Aa A-

Një shofer në Selanik është gjendur para një pamje jo të zakonshme kur zbuloi një vizitor të papritur në makinën e tij.

Sipas asaj që raporton grupi vullnetar për shpëtimin e të gjitha kafshëve në rrezik "Skuadra e Shpëtimit dhe Mbrojtjes së Kafshëve" në postimin e tij në rrjetet sociale, drejtuesi i makinës hapi kapakun e automjetit dhe u befasua kur pa një gjarpër të mbështjellë në motor.

Vullnetarët e grupit janë thirrur në vendngjarje nga Zjarrfikësja dhe kanë arritur të largojnë gjarprin që sipas tyre ishte një gjarpër i gjatë 1.5 metër.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco