VIDEO/ Momenti kur pasagjerët dalin nga treni që mori flakë në qytetin Kent të Anglisë

VIDEO/ Momenti kur pasagjerët dalin nga treni që mori flakë në qytetin Kent të Anglisë

20:27, 03/02/2023
A+ Aa A-

Pasagjerët në qytetin Kent të Anglisë u panë derisa u detyruan të dilnin nga një tren që u pushtua nga zjarri.

Incidenti me zjarr në një tren juglindor që po nisej për në Londër, ndodhi dje pasdite.

Njerëzit u detyruan të largoheshin nga vagoni pasi reflektoi shkëndija zjarri në një platformë aty pranë.

Momenti i tmerrshëm u kap në video dhe tregoi pasagjerët duke ikur ndërsa flakët rriteshin.

Një seri goditjesh të forta u dëgjuan përpara se shtëllungat e tymit të zi të dilnin nga vagoni. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco