VIDEO/ Aksidenti i rëndë, makina fluturon në ajër dhe bie...

VIDEO/ Aksidenti i rëndë, makina fluturon në ajër dhe bie...

14:38, 01/12/2022
A+ Aa A-

Kjo video tregon momentin tronditës kur një shofer përplaset me makinën e tij në një kabinë pagese përpara se makina të fluturojë në ajër dhe të përplaset në rrugën në çatinë e saj.

Incidenti thuhet se ka ndodhur në stacionin e pagesës të autostradës Shenyang-Dalian, në Kinën qendrore më 24 nëntor.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin kur shoferi shkon me shpejtësi drejt betonit në hyrje të stacionit të pagesës përpara se të përplaset drejt e në të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco