Zonja sypatrembur i vërsulet grabitësve që tentuan të vidhnin një punonjës

Zonja sypatrembur i vërsulet grabitësve që tentuan të vidhnin një punonjës

17:22, 07/10/2022
A+ Aa A-

Pamje të pabesueshme tregojnë momentin kur një burrë dhe një zonjë sulmoi një bandë të maskuar që grabitin një punonjës të qytetit mëngjesin e sotëm në qytetin e Londrës.

 Zonja e veshur me një pallto ngjyrë jargavani dhe një fustan të gjatë me lule, u vërsul për të shpëtuar burrin i cili u sulmua nga një prej grabitësve duke u vendosur mes tij dhe mikut të tij.

Ndërsa ai u përpoq të sulmonte sërish një nga viktimat, gruaja, e cila mbante një çantë shpine, e largon atë nga ai.

Pastaj pak çaste më vonë ajo përballet me të ndërsa ai përpiqet të largohet, me sa duket duke e këshilluar atë ndërsa ajo tregon krahun e saj që ai në dukje e ka prerë.

Burri i cili iu gjend pranë në këtë situatë të vështirë shihet duke ndjekur një nga grabitësit ndërsa përpiqet të arratiset me biçikletë, duke e kapur dhe duke e tërhequr nga cikli.

Heroi sulmohet nga shoku i hajdutit, por ai e lufton atë dhe e lidh me një taksi përpara se ta hedhë përtokë

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco