Nëna ikën në punë pa i dhënë puthjen e përditshme, reagimi i vogëlushit bëhet viral

Nëna ikën në punë pa i dhënë puthjen e përditshme, reagimi i vogëlushit bëhet viral

15:39, 07/10/2022
A+ Aa A-

Aleksandri i Vogël nga Florida bëri të qeshin shumë persona,  pasi shfaqi pakënaqësinë e tij pasi nëna e tij u nis për në punë dhe nuk e puthi si kurrëmë parë.

Në videon e regjistruar nga babai i tij Kristos, ai shpjegon pse është aq i ofenduar.

“Ajo nuk të dha një puthje?” pyeti babai i djalit, i cili tundte krahët dhe tregonte se ishte mjaft i inatosur.

Videoja u shikua më shumë se 33 milionë herë dhe mami Diana Simos më vonë pranoi për mediat se ishte me nxitim për të shkuar në punë, për këtë arsye nuk arriti t’i thotë 'lamtumirën' e duhur familjes.

Përveç djalit, ajo nuk ka puthur as motrën e vogël dhe as bashkëshortin e saj. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco