Një hotel në Ibiza ofron një dhomë ku mund të qëndroni plotësisht falas, por ka një kusht

Një hotel në Ibiza ofron një dhomë ku mund të qëndroni plotësisht falas, por ka një kusht

22:38, 04/07/2022
A+ Aa A-

Ka një dhomë hoteli në Ibiza ku mysafirët mund të flenë falas, por ka një kapje që bëhet e dukshme sapo të shihni hapësirën. Të gjithë mund t'ju shohin në këtë dhomë, sepse muret janë prej xhami dhe ndodhet pikërisht në hollin e hotelit.

Suita e quajtur "Zero Suite" në Hotel Paradiso Art, sipas pranimit të menaxhmentit, "nuk është e përshtatshme për ata që turpërohen lehtë", pasi është një dhomë e mbyllur me mure transparente.

Ndodhet gjithashtu në hollin e hotelit, që do të thotë se ka të ngjarë të shihni një turmë të madhe ndërsa po përpiqeni të flini.

Megjithatë, në anën pozitive, të ftuarit mund të qëndrojnë në suitën e çuditshme falas, gjë që menjëherë i bën gjërat të tingëllojnë më tërheqëse.

Faqja e internetit të Hotel Paradiso thotë: "Një dhomë me mure xhami në mes të hollit të Hotel Paradiso Art, ku mund të flini një natë falas. Jo për të turpshmit. E disponueshme gjithashtu për shfaqje artistike, shfaqje në radio, grupe DJ.. Mundësitë janë të pafundme për sa kohë që dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes."

TikToker Olympia Anley së fundmi u regjistrua në një hotel për të qëndruar në një suitë, duke ndarë një video të përvojës së saj të qëndrimit në hapësirën e pazakontë.

Ajo tregoi se ishin të shumtë ata që shikonin nga xhami me mosbesim, por sqaroi se banja ishte ende e fshehur nga sytë kureshtarë dhe kishte mure të errët.

Ndërsa disa njerëz dukeshin çuditërisht gati për këtë përvojë, shumë pranuan se nuk do të mund të qëndronin në një apartament si ky, edhe nëse do të ishte një natë falas.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco