VIDEO/ Babai u përpoq të mashtronte vajzën e tij, reagimi i vogëlushes bëhet viral

VIDEO/ Babai u përpoq të mashtronte vajzën e tij, reagimi i vogëlushes bëhet viral

13:11, 01/07/2022
A+ Aa A-

Babai qesharak Austin Getter bëri të qeshë komunitetin e internetit duke publikuar një video në të cilën bënte shaka me vajzën e tij Charlie.

Përkatësisht, gjatë darkës ai e joshi vajzën me një pjesë makarona të shijshme dhe në fund ia ndërroi pjatat dhe mbolli perime.

Në fillim dukej se ia kishte dalë. Përpjekja e tij për ta larguar atë për të bërë një zëvendësim shkoi mirë. “A është kjo një mace e vogël jashtë? Jam shumë i sigurt se është një mace e vogël”, thotë ai, duke shikuar nga dera e xhamit në tarracë.

 

Charlie dukej se u ul. Ajo ra dakord me babin se kishte një mace, por shtoi se duhet të kishte një qen. Ajo ende nuk e kishte vënë re që Austin kishte ndërruar ushqimin para saj, sepse ishte plotësisht e fokusuar në mbretërinë e kafshëve para shtëpisë.

Kur vajza më në fund vendosi të vazhdonte të hante, ndodhi diçka që e bëri babin të shpërthejë në të qeshura dhe mijëra njerëz e panë videon. Duke parë përpara, ajo thjesht pyeti “Çfarë është kjo?”

Zëri i saj ishte i butë, por edhe plot dyshim dhe mosbesim. Njerëzit shprehën entuziazmin e tyre në komente: “Ajo duket kaq konfuze ndërsa prindërit e saj po qeshin pranë saj”.

Dikush theksoi se shakaja e këtij babai është pjesa më e lumtur e prindërimit “Askush nuk ju thotë se disa nga pjesët më të mira të prindërimit janë thjesht shaka në kurriz të fëmijëve”.

@charliegeter

Just wait 😂

♬ original sound - Charlie Bea Geter

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco