E pabesueshme: Inskenoi 'martesën' për të ri fituar ish-partnerin, por a ia vlejti?

E pabesueshme: Inskenoi 'martesën' për të ri fituar ish-partnerin, por a ia vlejti?

20:56, 30/11/2021
A+ Aa A-

Një përfaqësuese e TikTokut është që të gjithë ceremoninë martesore të vendosë për të gjetur dashurinë e saj, dhe të gjithë këtë proces të publikimit në këtë rrjet social.

Në fakt, vajza vendosi të angazhojë një fotograf profesionist, grimierin, etj, madje shkoi aq larg sa që huazoi një kali për të realizuar një foto.

Edhe pse ky mund i saj doli të jetë se kishte shkuar dëm, për faktin se ai shikoi “story” e saj dhe s'i kishte telefonuar për ta uruar.

Por me kalimin e kohës u pajtua me fatin dhe kështu vendosi që me ndjekësit të ndajë këtë përvojë të hidhur, që mendoi se do t'i kryente punë dhe do t'ia rikthente partnerin.

@dieschaklin

Worst part is he watched my story and still didn't reach out 🥴🥴🥴 #fyp #sundayroutine#styleinspo #dayinmylife #foryou #godblessme #godhelpme

♬ Insane - Summer Walker

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco