VIDEO/ Burri ngacmon gruan në autobus, nuk e dinte çfarë e priste më pas

VIDEO/ Burri ngacmon gruan në autobus, nuk e dinte çfarë e priste më pas

21:35, 27/10/2021
A+ Aa A-

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në një autobus në Brazil. Një burrë ka ngacmuar sekualisht një grua, por e gjitha nuk përfundon me kaq.

Gruaja kishte qenë duke u kthyer nga palestra në shtëpi më 20 tetor, në qytetin e Belemit, kur dyshohet se ishte ngacmuar.  

Pamjet në video tregojnë momentin kur gruaja e cila praktikonte artet mariciale Muay Thai, kap për fyti burrin që e ngamoi dhe më pas e shtyn përtokë.

Më pas ajo i kërkoi shoferit të autobusit që të ndalonte pranë stacionit policor për të kallëzuar incidentin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco