Adoleshentja vret babanë polic për t’u bërë e famshme

Adoleshentja vret babanë polic për t’u bërë e famshme

16:29, 24/10/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në vendbanimin e Santa Cantarinës në Brazil, ku një vajzë 12 vjeçe ka vrarë babanë e saj për të fituar famë.

Bashkë me shoqen 13 vjeçe, ajo ekzekuti babanë, pasi ishte frymëzuar nga një histori e një krimineleje të njohur si Suzane Louise von Richthofen.

Ajo dhe shoqja pranuan krimin.

Ata thanë në polici se ishin frymëzuar nga Suzana dhe besonin se do bëheshin të famshme sa ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco