Kjo video rozë dogji Kryeministrin qipriot turk

Kjo video rozë dogji Kryeministrin qipriot turk

14:54, 20/10/2021
A+ Aa A-

Ersan Saner u detyrua të japë dorëheqjen nga të gjitha pozicionet dhe të largohet nga politika.

Videoja që e tregon me një vajzë të re u nda fillimisht përmes mesazheve, derisa arriti në duart e shefit të mafies turke Sedat Peker, duke shënuar kështu fundin e Saner në politikë.

Saner shfaqet në një hapësirë ​​të ngjashme me zyrën, duke bërë një video thirrje një vajzën, në të cilën ai duket se po jep "udhëzime" që ajo të zhvishet.

Në deklaratat e sotme, Saner tha se ishte objektiv dhjetë ditë pas fillimit të fushatës zgjedhore, duke vënë në dukje se jo vetëm ai, por edhe familja e tij dhe anëtarët e partisë, Partia e Unitetit Kombëtar, u sulmuan .

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco