Lajmi i fundit

LIVE/ Kreu i PD Sali Berisha në 32 vjetorin e themelimit të degës, Kamëz

'Do shkriheni së qeshuri'/ Njeriu i 'zhdukur' i bashkohet grupit të kërkimit duke kërkuar veten

'Do shkriheni së qeshuri'/ Njeriu i 'zhdukur' i bashkohet grupit të kërkimit duke kërkuar veten

14:04, 30/09/2021
A+ Aa A-

Një burrë turk i cili u raportua i zhdukur në mënyrë të panjohur iu bashkua grupeve të kërkimit duke kërkuar veten.

Mediat lokale raportuan se Beyhan Mutlu, i cili jeton në rrethin Inegöl të provincës Bursa të Turqisë veriperëndimore, besohej se ishte zhdukur të martën.

Ai ishte larguar nga miqtë e tij në një pyll ndërsa ishte i dehur, sipas faqes së internetit të Daily Sabah.

Gruaja dhe miqtë e tij raportuan se ai ishte zhdukur pasi nuk ishin në gjendje të lidheshin me të për disa orë.

Mutlu, 50 vjeç, më vonë iu bashkua një grupi në zonë që po ndihmonin autoritetet në kërkimin e tij.

Kur anëtarët e grupit të kërkimit filluan të thërrasin emrin e tij, ai u përgjigj: "Unë jam këtu".

Autoritetet morën deklaratën e tij para se ta çonin në shtëpi, raportoi NTV.

Ishte e paqartë nëse ai u përball me ndonjë dënim.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco