Të shtëna në një shkollë, disa të plagosur në SHBA

Të shtëna në një shkollë, disa të plagosur në SHBA

20:12, 20/09/2021
A+ Aa A-

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në një shkollë në Newport News, Virginia.

Nga raportimet e mediave, dy persona janë qëlluar kurse dy të tjerë u plagosën.

Një i pestë gjithashtu u dërgua në spital.

Autori dyshohet se i njihte viktimat dhe gjithçka nisi si një konflikt.

Më pas nxënësit u evakuan dhe u dërguan menjëherë te fushat e tenisit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco