ME FOTO/ Moulin Rouge u rihap përsëri

ME FOTO/ Moulin Rouge u rihap përsëri

12:21, 16/09/2021
A+ Aa A-

Moulin Rouge u rihap përsëri më 10 shtator, pas 18 muajsh mbylljeje për shkak të pandemisë COVID. Më parë, interpretuesit kryen një provë gjenerale me kostumet, siç duket në foto në vazhdim.

Moulin Rouge dhe Le Lido janë emblemat e netëve të çmendura pariziane që nga viti 1889.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco