VIDEO/ Italia ‘bombardohet’ nga breshëri gjigant, dëme kolosale në disa qytete, shkatërrohen makinat në autostradë

VIDEO/ Italia ‘bombardohet’ nga breshëri gjigant, dëme kolosale në disa qytete, shkatërrohen makinat në autostradë

20:12, 26/07/2021
A+ Aa A-

Këtë pasdite, Italia është goditur nga breshëri gjigant, duke sjellë dëme kolosale në disa qytete dhe përgjatë autostradës midis Piacenza dhe Parmës, në Italinë veriore.

Nga pamjet e siguruara nga Syri.net tregohen momentet e frikshme të fenomenit natyror i cili ka sjellë edhe dëme të mëdha materiale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco