Të burgosurit marrin peng dy gardianë dhe i lirojnë në këmbim të 20 picave

Të burgosurit marrin peng dy gardianë dhe i lirojnë në këmbim të 20 picave

14:34, 26/07/2021
A+ Aa A-

Në Suedi ka ndodhur një pengmarrje. Dy vrasës kanë marrë peng dy gardianë në burgun e Suedisë.

Dy vrasësit i mbajtën gardianët për 9 orë rresht peng dhe nën presion. Më pas, pengmarrësit i liruan ata në këmbim të 20 picave, por fillimisht kishin kërkuar një helikopter për t’u arratisur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco