Krimi në Folegandros: Publikohet momenti dramatik kur gjendet trupi i pajetë i 26 vjeçares

Krimi në Folegandros: Publikohet momenti dramatik kur gjendet trupi i pajetë i 26 vjeçares

13:18, 25/07/2021
A+ Aa A-

Përpjekjet e mëdha të bëra nga autoritetet portuale në Folegandros për të tërhequr trupin e pajetë të Garyfallias nga deti, janë publikuar nga protothema.gr.
 
Autoritetet portuale, të cilët mbërritën në vend, u përpoqën për një kohë të gjatë për të nxjerrë trupin e 26 vjeçares.

 Sipas dëshmisë së dhënë autoriteteve hetuese nga kreu i portit Folegandros, ishte ora 16:30 e pasdites me orën lokale, kur ata u njoftuan nga kryetari i ishullit se një vajzë u gjet e vdekur në plazhin Lygaria.

Ata shkuan në vend me anije dhe atje takuan një burrë, i cili ishte mjek dhe ishte përpjekur t'i jepte ndihmën e saj të parë, por pa rezultat. 

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco