VIDEO/ Gruaja rreh burrin në një plazh të Turqisë

VIDEO/ Gruaja rreh burrin në një plazh të Turqisë

16:48, 24/07/2021
A+ Aa A-

Në Marmaris, diskutimi me tone të larta mes një burri dhe gruaje të ulur në një plazh publik është shndërruar në një përleshje.

Në Plazhin Publik në Rrugën Ataturk, rreth orës 06:00, një grua me katër shoqe, të ulura së bashku i bërtitën burrit përballë saj. Mes çiftit ndodhi një grindje.

Gruaja që thirri “Dil jashtë” u përgjigj duke goditur me shuplaka, grushta dhe shqelma burrin që ecte drejt saj.

I befasuar nga ajo që ndodhi, burri e nxori zemërimin duke e goditur dhe dëmtuar çadrat. Ekipet e policisë shkuan në vendin e ngjarjes pas raportimit të rastit. Burrit i është fryrë fytyra, për shkak të dëmtimeve që ka marrë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco