‘Pi si burrë nëse do të pish’ pas këtyre fjalëve gruaja godet bashkëshortin me shkelma e grushta

‘Pi si burrë nëse do të pish’ pas këtyre fjalëve gruaja godet bashkëshortin me shkelma e grushta

14:12, 24/07/2021
A+ Aa A-

‘Pi si burrë nëse do të pish’ ishin fjalët që shkaktuan rrëmujën në një plazh publik në Turqi.

 Dy shokët të cilët ishin të shoqëruar me gratë e tyre ishin ulur të pinin, kur njëri nga bashkëshortët ju drejtohet grave: nëse doni të pini, pini si burra’ .

Pas këtij çasti gruaja u përgjigj bashkëshortit duke e goditur me shuplaka dhe grushte.

I befasuar nga ajo që ndodhi, burri e nxori zemërimin e tij duke goditur dhe dëmtuar cadrat e kashtës.

 Ekipet e policisë mbërriten në vendin e ngjarjes pas njoftimit nga njerëzit që ndodheshin përreth.

 Kur palët që po grindeshin kuptuan se po vinte policia lanë mbeturinat e tyre në plazh dhe u larguan sikur asgjë nuk kishte ndodhur.© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco