Florida: U hodh nudo në pishinën e një të panjohuri, prangoset gruaja

Florida: U hodh nudo në pishinën e një të panjohuri, prangoset gruaja

10:06, 23/07/2021
A+ Aa A-

Një grua nga Florida u akuzua për shytje nudo në pishinën e një të huaji të hënën, tha një raport.

Pronari i shtëpisë 69-vjeçar, James Clark, telefonoi 911 pasi zbuloi notaren lakuriq, Heather Kennedy, 42 vjeç, brenda pishinës së tij pasi u kthye në shtëpi nga takimi i një mjeku, sipas një raporti arrestimi të marrë nga The Smoking Gun .

Kur arriti policia, Kennedy, i cili jeton rreth dy milje nga shtëpia e Clark në Port Charlotte, fillimisht refuzoi të linte ujin, thuhej në raport.

Sapo Kennedy më në fund doli nga pishina, policia tha se ajo luftonte me oficerët që u përpoqën ta prangosnin.

Gruaja u akuzua për shkelje dhe rezistencë pa dhunë, thuhej në raport.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco