Një vogëlushe e veçantë, mrekullia e ardhur pas 8 shtatëzanive të dështuara

Një vogëlushe e veçantë, mrekullia e ardhur pas 8 shtatëzanive të dështuara

16:20, 22/04/2021
A+ Aa A-

Vogëlushja e ardhur në jetë pas 8 shtatëzanive të dështuara, në mënyrë spontane, ka një tipar të veçantë përsa i përket pamjes së saj.

Lottie, duke shumë më e rritur nga sa është në të vërtetë.

E ëma thotë për Lottien se ajo është një mrekulli dhe kur lindi të gjithë u habitën pasi kishtë flokë të dendur e të zeza.

“Flokët e saj ishin gjëja e parë që njerëzit vinin re kur e takonin, njerëzit gjithmonë komentonin mbi flokët duke thënë sa me fat ishte që kishte kaq shumë”, ka thënë nëna e vogëlushes.

Ndër të tjera nëna e saj, ka shtuar se njerëzit nuk arrijnë ta besojnë se ajo është vetëm një vjeç, por mendojnë se është më e madhe.

“Njerëzit tronditen kur i them se Lottie është vetëm 12 muajshe, shumica e njerëzve mendojnë se ajo është të paktën dy vjeç.”, ka thënë mamaja e saj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco