VIDEO/ Anglia kthehet në ‘normalitet’, vjazat e dehura kapen për flokësh

VIDEO/ Anglia kthehet në ‘normalitet’, vjazat e dehura kapen për flokësh

17:36, 14/04/2021
A+ Aa A-

Britania e Madhe, ka hequr disa kufizime të Covid-19 pas vaksinimit masiv.

Njerëzit kanë qenë më të lirë të lëvizin dhe të argëtohen por, si duket liria nuk ka ndikuar pozitivisht tek gjithë njerëzit.

Në qytetin York në Britaninë e Madhe, një grup personash janë përfshirë në sherr.

Qytetarët kanë filmuar përleshjen mes 2 femrave, të cilat nën efektin e alkoolit kanë dhunuar njëra-tjetrën.

Njëra nga vajzat i tërhoqi flokët vajzës tjetër dhe e hodhi atë në tokë, ndërkohë që njerëzit ndodheshin aty, ata nuk ndërhynë për të ndarë këtë sherr mes vajzave.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco