26 vite më vonë/ Çifti i fejuar zbulon se ata kishin lindur pranë njëri-tjetrit në spital

26 vite më vonë/ Çifti i fejuar zbulon se ata kishin lindur pranë njëri-tjetrit në spital

15:22, 02/03/2021
A+ Aa A-

Një çift prej kohësh është tronditur kur zbuloi se kishin lindur krah për krah në të njëjtin spital në New Jersey 26 vjet më parë.

Courtney Mahnkenhabiti në TikTok, ndau  "rastësinë më të çmendur" që i kishte ndodhur ndonjëherë. Klipi i cili është shikuar mbi 7.7 milion herë në internet.

"Kur isha 14 vjeç, gjeta të dashurin tim të parë. Ishte hera e parë që nëna ime po takonte një nga nënat e të dashurit tim, padyshim," filloi Mahnken. 

"Gjëja e parë që ajo i thotë nënës së tij ishte" O zot, ti dukesh kaq familjare! Ku ke lindur? “

"Menjëherë u vura në siklet kur ata filluan të tregojnë për historitë e tyre të lindjes", kujtoi ajo. 

"I dashuri im dhe unë kemi linudur më më pak se 24 orë diferencë, kështu që jo vetëm kaq, ne ishim pranë njëri-tjetrit në dhomën e foshnjës.

“Dhe 12 vjet më vonë, ne jemi fejuar!" - tregoi Mahnkenhabiti.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco