Itali/ Udhëtonin me ambulancë me 30 kg marijuanë, në pranga dy persona

Itali/ Udhëtonin me ambulancë me 30 kg marijuanë, në pranga dy persona

10:28, 27/02/2021
A+ Aa A-

Dy pesona janë arrestuar ditën e sotme një 39 dhe 45 vjeçar në Messina (Itali) nga policia financiare.

Francesco Minissale dhe Gregorio Fiumara udhëtonin me ambulancë në të cilën kishte 30 kg marijuanë në bord.

Zbulimi u bë gjatë kontrolleve në automjetet që zbresin në Messina nga Villa San Giovanni, pasi një qen droge kishte nuhatur.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco