Babai kap pamjet e tmerrshme të vogëlushes që 'tërhiqet zvarrë nën shtrat' nga 'fantazma'

Babai kap pamjet e tmerrshme të vogëlushes që 'tërhiqet zvarrë nën shtrat' nga 'fantazma'

15:32, 24/02/2021
A+ Aa A-

Një baba kapi momentin e tmerrshëm që ai pretendon se vogëlushja e tij ishte "tërhequr nën shtrat" nga një 'fantazmë'.

Pamjet nga një kamera në dhomën e gjumit të një foshnje, tregojnë vajzën e vogël të shtrirë në fund të shtratit të saj duke luajtur me lodra, kur në orën 23:37 , ( sipas shënimit kohor në video) diçka e çuditshme duket se ndodh.

Klipi u ngarkua në TikTok nga @ joshdean0222 me mbishkrimin : "Vajza ime po tërhiqet nën shtrat ... gruaja mendon se ajo u zvarrit, por ajo u tërhoq nga diçka".

Që nga postimi, videoja është parë gati 8 milion herë në platformën e mediave sociale , dhe shikuesit nuk ju kanë besuar dot syve.

Tot, mund të shihet duke zbritur nga shtrati, para se të ecte deri në fund, aty ku është jastëku, dhe zvarritet nën të.

Por krejt papritur ajo panikoset, fillon të qajë, ndërsa këmbët i zhduken nga pamja.

Videoja ka marrë 725,000 pëlqime dhe 26,000 komente nga shikuesit e çmendur, të cilët thonë se duket sikur ajo është tërhequr nga 'diçka'.

 

@joshdean0222

#fyp#paranormal#needanswers#wtf

? original sound - Josh Dean

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco