Fëmijët gjejnë armë në çantë, vritet aksidentalisht nëna 25-vjeçare

Fëmijët gjejnë armë në çantë, vritet aksidentalisht nëna 25-vjeçare

08:06, 21/02/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Karolinë e Veriut ku një shprepje aksidentale e armës i mori jetën një 25-vjeçareje dhe djali i saj i vogël mbeti i plagosur.

Ajo ishte nëna e pesë fëmijëve  dhe në momëntin e aksidentit të gjithë ndodheshin në apartament.

Nga informacionet e bëra publike nga Policia thueht se gruaja u qëllua pa dashje pasi fëmijët e saj gjetën armën brenda çantës.

Fëmija i saj më i vogël gjithashtu mbeti i plagosur dhe menjëherë u dërgua për në qendrën spitalore dhe  është jashtë rrezikut për jetën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco