Sherr masiv mes kushërinjsh, makina hedh njerëzit në ajër, të tjerët gjuajnë me kallashnikov

Sherr masiv mes kushërinjsh, makina hedh njerëzit në ajër, të tjerët gjuajnë me kallashnikov

21:01, 29/01/2021
A+ Aa A-

Ngjarja është regjistruar në Mardin të Turqisë, ku pas një përplasjeje mes të afërmish, ku nuk munguan as armët dhe sendet e forta, mbetën të plagosur 5 persona, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë.

Nga pamjet e publikuara në media, pamjet janë aq dramatike sa mund të duken si xhirimet e një filmi aksion, por në të vërtet është një sherr mes kushërinjsh.

Kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin kur makina futet mes shpejtësi mes turmës, ndërsa më pas persona të tjerë qëllojnë me kallashnikov. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco