Tragjedi në Itali/ Vrau gruan dhe djalin e mitur, 39-vjeçari hidhet nga ballkoni

Tragjedi në Itali/ Vrau gruan dhe djalin e mitur, 39-vjeçari hidhet nga ballkoni

19:12, 29/01/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Torino, ku një 39-vjeçar ka vrarë gruan dhe djalin e tij 5 vjeç.

Nga informacionet, mësohet se ai tentoi të vriste edhe veten e tij, duke u hedhur nga ballkoni i shtëpisë.

Vrasja e dyfishtë ndodhi pas një sherri në familje. Autori i krimit tashmë është i shtruar në një spital, jashtë rrezikut për jetën.

Karabinierët u njoftuan nga fqinji, i cili u zgjua në mes të natës nga britmat.

Nga hetimet e kryera rezultoi se gruaja kishte vendosur që të divorcohej nga burr i saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco