Pamje tronditëse/ ‘Orgji me minorene në avion’, manjati i njohur i modës ‘tradhëtohet’ nga fotografi personal

Pamje tronditëse/ ‘Orgji me minorene në avion’, manjati i njohur i modës ‘tradhëtohet’ nga fotografi personal

17:35, 29/01/2021
A+ Aa A-

Pamje tronditëse të manjatit të modës, Peter Nygard janë publikuar në media, ku rezulton se ai e kishte kthyer avionin e tij personal në një vend ku organizonte orgji.

Në disa imazhe ai duket ndërsa sheh një vajzë vetëm 17-vjeçe, e cila bën kërcime erotike para tij, raporton Daily Mail.

Pamjet u publikuan nga ish-fotografi personal i Nygard, i cili thotë se ky i fundit po përpiqej të rekrutonte edhe vajza të reja, 16-vjeç, për të qenë në mesin e “të dashurave” të tij.

Stephen Feralio u punësua nga 79-vjeçari në vitin 2011 dhe ka regjistruar orë të tëra të festave të tij të shthurura, që ishin rituali i së dielës.

Manjati i modës u arrestua nga autoritetet kanadeze më 14 dhjetor, me një urdhër ekstradimi me kërkesë të qeverisë amerikane, ndërsa akuzohet se ka abuzuar me dhjetëra gra, në një skemë të trafikut seksual. 

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco